PONAD 25 LAT
NA RYNKU OPAKOWAŃ

Bogate doświadczenie to gwarancja oferty opakowań jednorazowych
dostosowanych do potrzeb i wymagań każdego odbiorcy

O nas

Firma BIS-PAK produkuje opakowania z polipropylenu (PP) metodą wtrysku, posiadając bardzo szeroką ofertę opakowań małych, w pojemnościach od 100 do 3000 ml. Na rynku opakowań jesteśmy obecni od 1989 r., w roku 2000, po zmianach właścicielskich, przyjęliśmy obecną nazwę.

Własna narzędziownia, w której wykonujemy formy wtryskowe

Posiadamy własną narzędziownię, w której wykonujemy formy wtryskowe. Obsługujemy przetwórstwo rolno-spożywcze na terenie Polski oraz w krajach ościennych (Litwa, Słowacja, Czechy, Niemcy, Holandia, Ukraina, Rosja i Anglia). Nasze wyroby sprzedajemy w przetwórstwie rybnym oraz w innych branżach, np. w mleczarstwie. Produkujemy także opakowania do konfekcji lodów. Większość naszych opakowań produkujemy z etykietami IML (technologia wtapiania nadruku w opakowanie w trakcie jego wytwarzania). Firma pracuje zgodnie z systemem HACCAP i pod stałym nadzorem Sanepidu.

Posiadamy certyfikat ISO 22000:2005

25 maja 2009 roku firma BIS-PAK uzyskała certyfikat ISO 22000:2005. Norma ta łączy istniejący system HACCP z dobrymi praktykami (GMP/GHP) oraz standardami ISO 9001. Podstawowym zadaniem systemu ISO 22000 jest zapewnienie, że w całym łańcuchu żywnościowym (począwszy od zakupu surowca, transport, produkcję gotowego wyrobu, aż po konsumenta) nie wystąpią słabe ogniwa, w których może dojść do zagrożenia bezpieczeństwa żywności.

Uzyskane certyfikaty, nagrody i wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez firmę BIS-PAK usług.

Doświadczenie w najnowszej technologii przetwarzania polipropylenów

Nasze doświadczenia w najnowszej technologii przetwarzania polipropylenów w opakowania z zastosowaniem IML sięgają 2000 r. Produkujemy opakowania na formach jednogniazdowych, obecnie budujemy formy wielogniazdowe. Stawiamy sobie za cel osiągnięcie wysokiej jakości opakowań, charakteryzujących się transparentnością oraz szczelnością, która jest niezwykle istotna w branży przetwórstwa rolno-spożywczego.W swojej ofercie posiadamy wiadra tradycyjnie zamykane, które utrzymują parametry szczelności, oraz opakowania, na których po zapakowaniu produktu zgrzewa się platynkę, a pokrywa spełnia rolę osłony, np. wiadro W-4, pojemniki S-4, S-2, P-2.

Nowy zakład produkcyjny z najwyższej klasy wyposażeniem

W 2006 roku zbudowaliśmy nowy zakład produkcyjny o powierzchni 1600 metrów kwadratowych. Posiadamy ponad 20 najwyższej jakości wtryskarek - maszyn niezbędnych w takiej produkcji, oraz ponad 50 stale sprawnych form wtryskowych. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania nowego lub innego opakowania pod Państwa indywidualne potrzeby.