CERTYFIKATY I NAGRODY
OTRZYMANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ

W trakcie długoletniej pracy, nasza firma
została uhonorowana wieloma certyfikatami i wyróżnieniami

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności

W październiku 2014 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności przyznawany przez portal rzetelnafirma.pl. Jest to certyfikat przyznawany firmom, które nie posiadają żadnych przeterminowanych zobowiązań zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Długów.

Firma roku 2009 miasta Świdwin

Firma roku 2009 miasta Świdwin

W czerwcu 2009 roku otrzymaliśmy szczególną nagrodę, mianowicie firma BIS-PAK została FIRMĄ ROKU 2009 MIASTA ŚWIDWIN. Tytuł przyznawany jest przez Stowarzyszenie Rzemieślników, Kupców i Handlowców zrzeszające świdwińskich przedsiębiorców.

Certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności

W maju 2009 roku firma certyfikująca DET NORSKE VERITAS przeprowadziła audyt wewnętrzny i przyznała nam CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI /Nr 54469-2009-AFSMS-POL-DNV/. Uzyskanie certyfikatu oznacza, że firma spełnia wymagania normy ISO 22000:2005 w zakresie oferowanych wyrobów i usług.

Przejrzysta firma

Przejrzysta firma

W maju 2008 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem PRZEJRZYSTA FIRMA. Certyfikat przyznawany jest przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem Getin' Bankiem. Otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej, zwiększa prestiż oraz konkurencyjności firmy na rynku.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

W 2006 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy GAZELE BIZNESU. Nagroda przyznawana jest przez Dziennik „Puls Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku - firma BIS-PAK otrzymuje ją co roku.