CERTYFIKATY I NAGRODY
OTRZYMANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ

W trakcie długoletniej pracy, nasza firma
została uhonorowana wieloma certyfikatami i wyróżnieniami

MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE

MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE.

Produkcja opakować jednorazowych z polipropylenu. Kategoria I.

 

CERTYFIKAT OBSŁUGI

CERTYFIKAT OBSŁUGI.

Firma Bis-Pak Sp. z o. o. korzysta z obsługi wyspecjalizowanej firmy doradczej z zakresu zarządzania rejestrem Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami.

 

Deklaracja zgodności dot. oceny przydatności do recyklingu opakowań.

Deklaracja zgodności dot. oceny przydatności do recyklingu opakowań.

Metoda oceny stopnia recyklingu, opiera się na znormalizowanej procedurze opartej o normę EN 13430 " Opakowania. Wymagania dot. opakowań przydatnych do odzysku przez recykling materiałowy".
Jest zgodna z prawem zarówno europejskim jak i krajowym.
Przeprowadzona ocena potwierdziła zgodność z zasadniczymi wymaganiami dot. opakowań i odpadów opakowaniowych. 

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności

W październiku 2014 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności przyznawany przez portal rzetelnafirma.pl. Jest to certyfikat przyznawany firmom, które nie posiadają żadnych przeterminowanych zobowiązań zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Długów.

Firma roku 2009 miasta Świdwin

Firma roku 2009 miasta Świdwin

W czerwcu 2009 roku otrzymaliśmy szczególną nagrodę, mianowicie firma BIS-PAK została FIRMĄ ROKU 2009 MIASTA ŚWIDWIN. Tytuł przyznawany jest przez Stowarzyszenie Rzemieślników, Kupców i Handlowców zrzeszające świdwińskich przedsiębiorców.

Certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności

W maju 2009 roku firma certyfikująca DET NORSKE VERITAS przeprowadziła audyt wewnętrzny i przyznała nam CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI /Nr 54469-2009-AFSMS-POL-DNV/. Uzyskanie certyfikatu oznacza, że firma spełnia wymagania normy ISO 22000:2005 w zakresie oferowanych wyrobów i usług.

Przejrzysta firma

Przejrzysta firma

W maju 2008 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem PRZEJRZYSTA FIRMA. Certyfikat przyznawany jest przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem Getin' Bankiem. Otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej, zwiększa prestiż oraz konkurencyjności firmy na rynku.

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

W 2006 roku otrzymaliśmy po raz pierwszy GAZELE BIZNESU. Nagroda przyznawana jest przez Dziennik „Puls Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku - firma BIS-PAK otrzymuje ją co roku.